Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura w pizzerii, Cyganie pobili kucharzy. "Obawiamy się o swoje życie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 marca 2018 r. o 14:47 Powrót do artykułu
A pracujesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak nie pracujesz to skąd masz pieniądze? Chyba nie za darmo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Romku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam. Romko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
PISZĘ DO TEGO GOŚCIA KTÓY OPISAŁ CO ROBIŁ Z JEDZENIEM DLA"" CYGANÓW ""CHĘ CI PRZEKAZAĆ ŻE JAKO MATKĄ I BABCIA CYGAŃSKICH DZIECI SKŁADAM DONIESIENIE DO PROKURATURY NIKT NIE  MA PRAWA TAK POSTĘPOWAĆ BO TE DANIA W WIĘKSZOŚCI BYŁY DOLA DZIECI.ZRESZTĄ JEST NIEWAŻNE KTO JADŁ NIE MASZ TAKIEGO PRAWA I OBIECUJĘ CI ŻE NIGDY NIE BĘDZIESZ MÓGŁ PRACOWAĆ NA KUCHNI CAŁA TA WASZA NIENAWIŚĆ DO NAS POTEGUJE TE WSZYTKIE NIESNASKI WY SIĘ UWAŻACIE ZA NAJLEPSZYCH A JESTEŚCIE POD WIELOMA WZGLĘDAMI GORSI OD NAS OCZYWIŚCIE NIE DOTYCZY WSZYSTKICH BO SĄ LUDZIE I LUDZISKA TAK SAMO JAK I U NAS Też NIE WSZYSCY SĄ IDEALNI
 Matko i babcio cygańskich dzieci - czyżby nie smakowało? To czmu tak paluszki oblizywaliście? Podobnie jak w Kazimierzu, kiedy udawałem turystę i dostaliście ode mnie "specjalne" 50 zł. Też paluszki oblizywałyście. I nie pomógł romanipen. Pieniądz wszak nie śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Monitoring jest tyle,że nie posiada funkcji rejestracji i tu pies pogrzebany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie:Czy właścicielem Desperado jest nadal p.Przepiórka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jesteś taki odważnym to czemu usunołeś twój wpis i tak za póžno bo jest zrobiony zrzut twojego wpisu jutro wszystko jest u prokuratora do zobaczenia w sądzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze mnie nie straszyć prokuratorami ani sądami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się bardzo bo w Kazimierzu nie było mnie od około 30 lat .Zresztą nie będę się zniżać do twojego poziomu będziemy rozmawiać w sądzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja cię nie starszę tylko stwierdzam fakty bo posunołeś się odrobinę za daleko 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie możemy iść na ugodę? Wycofam zawiadomienie przeciwko wam a wy wycofacie przeciwko mnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku kimkolwiek jesteś.Sytuacja jest na tyle poważna,że potencjalnie dotyczy każdego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No weź! Mame się dowie i mi zrobi szlaban na internety. A jak się w gimnazjum dowiedzą to się będą ze mnie śmiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tate mi po łapach pasem da. Nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy na Ciebie to już nie pora.Już po 22-ej.Siusiu,paciorek i spać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do sztumu nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę w sądzie o13/30 zapraszam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale proces już się odbył dostałem dożywocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie rze jeztescie zabawne białe frajesrstfo? Wy frajery jezdescie! KARZDY CYGAN stanie naprzecifko was! To jest nasza picceria macie zakaz wstempu! Opsikamy wasze fury pasaty i ałdi!W mopsie my rzondzimy i to nasza kasa jest a wam nidzdotego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...